مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ارزان لباس کار یکسره

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع لباس کار یکسره ایمنصادرات لباس کار یکسره ایرانی

فروش ارزان لباس کار یکسره باعث شده تا افراد بتوانند مطابق با کار و حرفه ای خود با کمترین مبلغ لباس مناسبی را خرید کنند و با اطمینان و ایمنی بالای به فعالیت خود بپردازند.

لباس یکسره کار همان طور که از نامش مشخص است از بالای گردن تا پایین پا می باشد که به نام لباس یک تکه، بیلرسوت، سرهمی و کاورال می گویند.

فروش ارزان لباس کار یکسره

انواع لباس کار یکسره ایمن

انواع لباس کار یکسره ایمن

انواع لباس یکسره ایمن کار شامل گزینه های زیر می شوند:

  • لباس یکسره کار صنایع نفت: از ترکیب ۲۵ درصد پلی استر و ۷۵ درصد پنبه تولید شده می شود پلی استر موجود در پارچه این نوع لباس باعث شده استحکام آن افزایش یابد و پنبه موجود در این نوع لباس سبب شده تا تهویه هوا به خوبی داخل لباس انجام شود که این موجب می گردد در زمان حادثه به بدن آسیبی وارد نشود.
  • لباس سرهمی صنایع گاز: در تولید این نوع لباس ها به هیچ عنوان از پارچه های که از الیاف مصنوعی تولید شده اند استفاده نمی شود و پارچه های که از الیاف ۱۰۰ درصد پنبه می باشند در تولید این نمونه لباس استفاده می گردند.
  • لباسکار کارکنان فنی: از ۳۵ درصد ویسکوز و ۶۵ درصد پلی استر تولید شده است و به همین دلیل استحکام بالای دارد و در مقابل گرد و خاک و چربی مقاومت عالی دارد.

صادرات لباس کار یکسره ایرانی

صادرات لباس کار یکسره ایرانی

صادرات لباس کار یکسره ایرانی با توجه به مشاغل متنوع در انواع مختلف و با بهترین کیفیت انجام می شود به همین دلیل صادر کننده توانسته به راحتی محصول خود را در بازار خارجی مورد نظر عرضه کند. علاوه بر این مزیت های استفاده از لباس یکسره کار باعث شده صادرات آن به طور قابل توجه ای افزایش یابد که ما به شرح آن ها پرداخته ایم:

  • در مدل های بدون آستین و آستین دار تولید می شود به عنوان نمونه فردی که باید در هنگام کار آستین لباس خود را بالا بزند باید از نمونه های بدون آستین استفاده کند تا بتواند با دقت بیشتری فعالیت خود را انجام دهد.
  • با توجه به محیط های کاری مختلف دارای جنس های متنوعی می باشد به عنوان نمونه فردی که در محیطی که امکان آتش سوزی وجود دارد فعالیت می کند باید لباس ضد آتش سوزی را خرید کند.
  • طرح و مدل آن متنوع می باشد به طور مثال فردی که در محیطی فعالیت می کند که گرد و خاک زیادی وجود دارد باید لباس کاری را انتخاب کند که فاقد جیب و… باشد تا گرد و خاک ها داخل جیب نروند.
  • به راحتی قابل شست و شو و اتو کردن می باشد.
  • بسیار بادوام و مقاوم است.
مهرنوش پورهادی

من در حوزه لباس مشغول به کار هستم

مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *