مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه برتر لباس فرم گارسون

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع لباس کار گارسون باکیفیتعمده فروشی لباس فرم گارسون

لباس فرم گارسون از بهترین منسوجات تهیه شده و نمونه های مختلف آن در فروشگاه قابل تهیه می باشد. این گونه البسه در مدل های بسیار متنوع و با استفاده از رنگ های مختلف تهیه شده و از این رو امکان انتخاب آنها از بین طیف وسیع لباس کار گارسون امکان پذیر است. هتل ها، رستوران ها و میهمانداران هواپیما از دیگر گروه هایی هستند که می توانند از این دسته از البسه استفاده نمایند.

فروشگاه برتر لباس فرم گارسون

انواع لباس کار گارسون باکیفیت

انواع لباس کار گارسون باکیفیت رعایت بهداشت و اصول آن در محیط های جمعی مانند رستوران ها و مراکز عرضه غذا یکی از مهمترین اصولی است که تمام افراد ملزم به رعایت آن هستند. 

از این رو محیط های مختلف مانند مراکز عرضه غذا که دارای نیروی کار هستند انواع لباس گارسونی را مناسب استفاده در این فضا ها طراحی کرده و به فروش می رسانند.

بعضی از مدل های این گونه پوشاک به همراه جلیقه یا فاقد آن می باشند. برخی دیگر کت بلند دارند که بالای زانو را می پوشاند. لازم به ذکر است که هر یک از مدل های زنانه و مردانه لباس گارسون متفاوت است.

مثلا خانم ها لباسی دارند که مانتو نامیده می شود و عموما به همراه شلوار آن دوخته شده و نوعی لباس رسمی شناخته می شود. ضمن این که خانم ها مقنعه نیز دارند که مدل های متنوعی از آن وجود دارد. 

در مدل های مردانه طرح کت و شلوار متفاوت بوده و انواعی از رنگ های متنوع در آن مشاهده می شود. مثلا یکی از مدل های خاص آن پیراهن سفید به همراه جلیقه تک و شلوار ست شده با آن است که در بیشتر رستوران ها قابل مشاهده است.

یکی دیگر از تفاوت های موجود بین انواع لباسی که برای گارسون ها مناسب است، نوع پارچه به کار گرفته شده در آنهاست که برخی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای چنین محیط هایی بسیار مناسب می باشند. به این ترتیب لباس هایی که از پارچه با کیفیت دوخته می شوند از دوام قابل قبولی برخوردار بوده و پس از شستشو نیز همچنان کیفیت خود را حفظ می نمایند.

عمده فروشی لباس فرم گارسون

عمده فروشی لباس فرم گارسون لباس فرم مناسب محیط های رستورانی  و هتلی که گارسون ها بتوانند از آن استفاده نمایند به صورت عمده به فروش می رسد. 

در این راستا پارچه این گونه لباس ها به صورت عمده تهیه شده و در کارگاه های تولیدی تهیه پوشاک در تعداد زیاد دوخته شده و به صورت عمده به مراکز مختلف و رستوران ها عرضه می شود. در این بین رستوران ها با توجه به نیاز خود طرح و مدل خاصی را که مد نظر دارند می توانند از عمده فروشی تهیه نمایند. 

مهرنوش پورهادی

من در حوزه لباس مشغول به کار هستم

مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *