مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع لباس کار دو تیکه گارسون

آنچه در این مقاله میخوانید...

شاخصه لباس کار دو تیکه گارسونصادر کننده عمده لباس کار دو تیکه گارسون

لباس کار دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام متناسب با نظر کارفرما و محیط مورد استفاده طراحی می گردند که یک نمونه از آنها لباس گارسون دو تیکه می باشد، فروشنده لباس کار دو تیکه گارسون، این نمونه لباس کار را با تنوع بالایی از رنگ عرضه می کند و آنها را به طرق مختلف در اختیار کارفرمایان و استفاده کنندگان قرار می دهد، کیفیت و قیمت لباس های این فروشنده بسیار عالی و مناسب می باشد. 

فروشنده انواع لباس کار دو تیکه گارسون

شاخصه لباس کار دو تیکه گارسون

شاخصه لباس کار دو تیکه گارسون قطعاً بسیاری از شما نیز به رستوران ‌ها، کافی شاپ ها، هتل ‌ها، فست فودها و مراکز مختلفی که دارای سرویس ‌دهی به مشتری می باشند مراجعه کرده‌ اید و با انواع لباس ‌های مختلفی که بر تن کارگران و گارسون های آنها می باشد آشنا می باشید که این نوع لباس ‌ها به ‌عنوان معرف فرد، کارگر یا کارمند آن بخش می باشد، لباس های گارسونی به صورت یکدست و یا در بیشتر موارد به صورت دو تیکه و با رنگ‌ های مختلف تولید می ‌گردند که باعث وجه تمایز این افراد از سایر افراد موجود در آن بخش یا واحد می شوند. 

لباس کار دو تیکه گارسونی دارای شاخصه ‌های زیادی می ‌باشد که در این بخش به برخی از آنها اشاره می ‌کنیم. 

  • این نوع لباس ‌ها دارای ترکیب رنگ‌ های مختلفی بوده و بسیاری از آنها  به ‌صورت لباس گارسونی قرمز، لباس گارسونی سبز، لباس گارسونی سرمه ‌ای و…. و متناسب با نظر نظر کارفرما تولید و طراحی می ‌گردند. 
  • جنس لباس ‌های گارسونی بسیار مهم می ‌باشند و به دلیل اینکه این افراد دارای تردد و تحرک بسیار زیادی می ‌باشند، جنس لباس آنها بسیار با کیفیت، محکم و با طول عمر بالا بوده و از طرفی قابلیت اکسیژن ‌رسانی به پوست را دارا بوده و باعث تنفس آزاد پوست می شوند. 
  • پارچه ای که برای تهیه این نوع لباس ‌ها استفاده می شود ضد چروک بوده زیرا افراد استفاده کننده از این لباس ها دارای تحرکات بسیار بالایی بوده و به دلیل دارا بودن چنین شاخصه‌ا ی باعث می ‌شود که زیبایی و ظاهر خود را بخوبی حفظ نماید. 
  • در سایز‌های مختلف و متناسب با اندام فرد طراحی می‌ گردند و دارای انواع مختلف زنانه و مردانه می باشد. 
  • از قابلیت شستشوی بالایی برخوردار بوده و به راحتی شسته و تمام آلودگی ‌ها از سطح آن پاک می ‌گردد. 
  • بهترین پارچه ای که برای این نوع لباس‌ ها استفاده می‌ شود ترگال است که از ایجاد رطوبت و نم جلوگیری می ‌نماید. 

صادر کننده عمده لباس کار دو تیکه گارسون

صادر کننده عمده لباس کار دو تیکه گارسون صادر کننده لباس کار دو تیکه گارسون با شناخت بازار هدف و در جهت عرضه محصولات خود به بازارهای جهانی، این نمونه لباس کار را در بالاترین سطح کیفی، با سایزهای مختلف، در انواع زنانه و مردانه به کشورهای مختلف و متقاضی صادر می کند. 

صادرات این نمونه لباس ها در عرصه جهانی سبب افزایش تولید آنها در داخل کشور و همچنین افزایش رقابت در بازارهای جهانی می شود،  از طرفی صادر کننده لباس های گارسون، با ایجاد تنوع بالا در طرح و رنگ لباس های صادراتی خود، سبب جذب مشتری در بازارهای خارجی نیز گردیده است. 

واحد صادر کننده لباس دو تیکه، کیفیت بالا، ماندن در عرصه رقابت و فروش و ارز آوری را به عنوان مهمترین شاخصه های صادراتی محصولات خود در نظر گرفته است. 

مهرنوش پورهادی

من در حوزه لباس مشغول به کار هستم

مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *