مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی تی شرت مردانه نخی

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع تی شرت مردانهخرید تی شرت مردانه نخی
تی شرت مردانه نخی

افرادی که دارای مغازه های عرضه انواع پوشاک مردانه هستند، برای خرید عمده تی شرت نخی مردانه، از چه راهی اقدام می نمایند؟ در بازار پوشاک ایران، عمده فروشی تی شرت معتبر کدام است؟
هر فصل پوشش مخصوص به خود را دارد و خانم و آقایان بر اساس سلیقه و هزینه ای که برای خرید پوشاک در نظر گرفته اند، پوشش خود را انتخاب می نمایند. یکی از پوشاکی که استفاده از آن در فصل گرم سال برای آقایان رایج است، تی شرت می باشد.
تی شرت بر حسب نوع نخی که در بافت پارچه آن مورد استفاده قرار گرفته است، دارای ضخامت های مختلفی می باشند که خنک ترین و سبک ترین آن ها تی شرت نخیمی باشد.

انواع تی شرت مردانه

تی شرت مردانه می تواند بر حسب نوع پارچه دارای تنوع زیادی باشد. برخی از جنس های تی شرت مردانه عبارت است از:

  • تی شرت مردانه نخی
  • تی شرت مردانه الیاف پلی استر
  • تی شرت مردانه الیاف طبیعی

و … .
بهترین نوع تی شرت مردانه ای که می توان به جرات از کیفیت و مرغوبیت آن صحبت کرد، تی شرت نخی می باشد. تی شرت نخی مردانه، به دلیل داشتن الیافی پنبه ای، بهترین نوع تی شرت برای فصول گرم سال به شمار می روند.
از خصوصیات تی شرت های نخی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پارچه نخی به دلیل داشتن ویژگی هدایت حرارت، گرما را از بردن فرد گرفته به بیرون منتقل می کند. به همین دلیل مناسب برای فصل های گرم می باشد.
  • شستن و از بین کله های به وجود آمده بر روی تی شرت نخی بسیار ساده است.
  • قابل استفاده در دفعات بسیار زیاد است و از دلایل این مسئله هم می توان به مقاوم بودن تی شرت نخی در برابر سائیدگی اشاره کرد.

توجه داشته باشید که اگر تی شرت نخی مردانه و یا همان تی شرت پنبه ای را شسته و قبل از اینکه کاملا خشک شود آن را به تن کنید، ۹۰% بوی عرق بدن در آن خواهد ماند. پس سعی کنید تی شرت نخی را در حالتی که کاملا خشک است بپوشید.

تی شرت نخی مردانه

خرید تی شرت مردانه نخی

افرادی که مغازه های عرضه پوشاک مردانه داشته و نیاز دارند تا در فصل گرم سال، انواع تی شرت نخی مردانه از نوع آستین کوتاه، آستین بلند، طرح دار، ساده و … را که نیاز مشتریان است در اختیارشان قرار دهند، اغلب به عمده فروشی تی شرت در شهر محل زندگی خود و یا عمده فروشی هایی که در بنادر و شهر های مرزی فعالیت داشته و انواع پوشاک مارک را با قیمت مناسب به فروش می گذارند، مراجعه می کنند.
این عمده فروشی ها از برند های معتبر جهانی، تی شرت های نخی و باکیفیت را خریداری کرده و به بازار داخلی ایران وارد می کنند. افرادی که قصد خرید عمده تی شرت نخی مردانه و زنانه را داشته باشند، می توانند با گرفتن تخفیف خوبی از فروشنده، عمده تی شرت مورد نیاز خود را از برند های معتبر و باکیفیت تهیه کنند.
کارخانه های تولید پوشاک ایرانی که در لیست محصولات تولیدیشان تی شرت هم وجود دارد، با در اختیار قرار دادن عمده پوشاک تولیدی خود به عمده فروشی ها، این امکان را به افراد می دهند تا تی شرت ایرانی نخی را با قیمت مناسب تری از تی شرت های برند خریداری کنند.

مهرنوش پورهادی

من در حوزه لباس مشغول به کار هستم

مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *