مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تی شرت یقه دارمردانه جهت لباس فرم

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع تی شرت یقه دارآداب تی شرت پوشیدنتی شرت یقه دار وویژگی هایش :

تی شرت یقه دارمردانه جهت لباس فرم یکی از تولیدات فوق العاده شمرده میشود که امروزه به عنوان کالایی باکیفیت جلوه کرده است .اگرلباس فرمی میخواهید که دارای جنس خوب و ماندگاری بالا باشد مابه شما تی شرت یقه دارمردانه راجهت پوششی مناسب درمحل کار معرفی میکنیم .برای تهیه ی این محصول باکیفیت کافی است باما تماس بگیرید .

انواع تی شرت یقه دار

  • تی شرت یقه دار اسپرت 
  • تی شرت های مردانه ومجلسی
  • تی شرت های  یقه دار بچگانه 
  • تی شرت های یقه دار ومشکی مناسب محرم  

 

آداب تی شرت پوشیدن

در یک کلام خیال تان را راحت کنیم؛ پوشیدن لباس زیر – مثل زیرپوش، آستین حلقه ای و هر چیز دیگر زیر تی شرت – یک گناه نابخشودنی است و حق ندارید این گونه وجهه خودتان را جلوی بقیه خراب کنید. هر قدر پوشیدن لباس زیر تی شرت امری مذموم و ناپسند است، پوشیدن تی شرت زیر پیراهن مردانه می تواند از شما شخصیت جذاب تری بسازد.تی شرت توسی قابلیت ست شدن با هر پیراهنی را دارد و طبعا در اولویت است. پوشیدن تی شرتی با طرح گرافیکی زیر یک پیراهن جین هم از آن ست های دوست داشتنی است. فراموش نکنید تی شرتی برازنده شماست که آستین اش تا نیمه باز و طولش به بالای ران ها برسد. تکرار می کنیم؛ تی شرت زمانی به عنوان عرق گیر و لباس زیر استفاده می شد؛ پس پوشیدن لباس آستین حلقه ای زیر آن هیچ توجیهی ندارد.

تی شرت یقه دار وویژگی هایش :

 

معمولا همه ما وقتی برای خرید تی شرت می رویم، به تنها چیزی که دقت می کنیم قیمت روی برچسب و رنگ و طرح آن است. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که هنگام خرید باید رویش وسواس داشته باشیم، جنس تی شرت است که معمولا روی مارک های داخل تی شرت خورده اما فاکتوراصلی برای معرفی یک تی شرت به شرح زیر است :این تی شرت ها دارای یقه مردانه ورنگبندی خاص ومناسب است که متناسب با نوع شغل شخص تعیین می شود .قابلیت شستشوی ان ها باورنکردنی است وماندگاری بالایی دارد .دارای سایزبندی خوبی است .قیمت این نوع تی شرت مناسب است .تی  شرت ها هم مثل خیلی چیزهای دیگر این دنیا به چند دسته تقسیم می شوند؛ تی شرت های ارزان قیمت که بیشتر ساده هستند، طبیعتا همین که رنگ پس ندهند و پارچه شان با یک بار شستشو از بین نرود، کفایت می کند.

 

 

 

تی شرت فرم

 

مهرنوش پورهادی

من در حوزه لباس مشغول به کار هستم

مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *