توزیع کننده لباس فرم مخصوص کافه

لباس فرم مخصوص کافه همواره یکی از بهترین تولیدات برند ما میباد که متقاضیان زیادی دارد. شما می توانید به صورت مستقیم و بی واسطه، بهترین قیمت و کیفیت لباس کافه را از این مجموعه سفارش خرید آنلاین دهید.

برند ما قادر به تولید و طراحی لباس فرم مخصوص کافه شما با توجه به سلیقه شخصی شما و حتی چاپ لوگو و یا نام کافی شاپ شماست. لباس فرم مخصوص کافه مانند لباس فرم تمام مشاغل موجود در دنیا با توجه به محیط کار نیز دارای ویژگی های خاصی میباشد.

این لباس نسبت به لباس فرم رستوران اسپرت تر است.

اما از جهت رعایت بهداشت دارای روپوش و و شلوار و پیشبند میباشد.

در یک کافی شاپ سمت های مختلفی وجود دارد که با توجه به نوع سمت لباس کار نیز طراحی میشود.

شما میتوانید جهت مشاهده انواع مدل ها و حتی خرید و ثبت سفارش به سایت ما مراجعه فرمایید.

ما بهترین ها را برای شما میخواهیم!

معرفی انواع لباس کار کافه

به طور کلی زمانی که یک مشتری جدید به کافی شاپ شما می آید، اول از همه به ظاهر و دکوراسیون محیط کافی شاپ ولباس پرسنل آن دقت می کند. در حالی که همزمان انتظار چشیدن طعمی خوشمزه و متفاوت از منوی شما را دارد.

اگر  رستوران و کافی شاپ شما نوشیدنی ‌ها و غذاهای با کیفیت و ظاهر خوبی داشته باشد، ولی به نوع پوشش پرسنل و شیک بودن آنها توجهی نکرده باشید مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. شک نکنید که نتوانسته اید رضایت مشتریان خودتان را به دست آورید.

پس بسیار ضروری است و همچنین لازم است که لباس ویژه و متفاوتی را برای پرسنل مجموعه خود تدارک ببینید. انواع لباس کار کافه با توجه به نوع سمت نیز متفاوت است.

معرفی انواع لباس کار کافه

لباس فرم های مختلف در یک کافه شامل:

  • لباس سرپیشخدمت
  •  لباس پیشخدمت
  •  لباس آشپز
  •  لباس سر آشپز
  •  پیشبند (اپرون)
  •  باریستا ( کافی من)

(باریستا فردی است که به صورت تخصصی کارش آماده ساختن انواع مختلف قهوه است. اگر کافی شاپی را میشناسید که به قهوه‌های خوش طعم و مطبوعش معروف است, این طعم و عطر دلپذیر را مدیون فردی است به اسم باریستا. )

معرفی انواع لباس کار کافه

هرکدام از این سمت ها لباسی با مدلی خاص اما با شکلی ظاهری تقریبا یکسان دیده میشوند.

پخش عمده لباس فرم مخصوص کافه

تهیه یک لباس کار در هتل، رستوران و کافی شاپ و فرم مناسب و یکسان برای نیرو ها باعث می‌شود که افراد از لحاظ ظاهری هماهنگی بیشتری داشته باشند و یک نظم بیشتر در کار ایجاد شود.

پخش لباس فرم مخصوص کافه در برند ما به صورت عمده و خرده انجام میشود.

ما برای مشتریان انلاین نیز تخفیفاتی ویژه را در نظر گرفته ایم.

پس با خرید عمده و آنلاین از ما دو بار تخفیف بگیرید!

توزیع لباس فرم در برند ما به سراسر ایران به صورت مستقیم انجام می شود و واسطه هایی را که هزینه اضفی را از مشتری دریافت میکنند حذف گردیده است.

شما جهت خرید و یا مشاهده انواع مدلهای لباس فرم مخصوص کافه کافیست به سایت ما سری بزنید و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال دیگر میتوانید با مشاور مجرب ما خانم پورهادی در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما