مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش لباس کار مهندسی

آنچه در این مقاله میخوانید...

سایزبندی لباس کار مهندسیقیمت گذاری لباس کار مهندسی

با توجه به اینکه مهندسی یکی از شغل هایی است که کلاس خاص خود را دارد لازم است تا پوشش ویژه ای هم برای جامعه مهندسین در صنایع مختلف در نظر گرفته شود. لباس کار مهندسی یکی از انواع پوشش است که از طرف طراحان لباس برای این گروه از مشاغل طراحی و در نظر گرفته شده است. همین لزوم استفاده از این نوع لباس در برخی از شرکت ها و صنایع، موجب رونق بازار خرید و فروش این نوع محصول گردیده است.

بازار فروش لباس کار مهندسی

سایزبندی لباس کار مهندسی

سایزبندی لباس کار مهندسی

لباس مهندسی نیز مانند سایر انواع پوشاک و لباس های کار دارای انواع مختلفی هستند که هر یک از آن ها در اندازه هایی استاندارد تولید شده اند.

تولید کنندگان این نوع لباس ها به منظور سایزبندی لباس مهندسی از مدرن ترین متد های علمی که از سوی کارشناسان مربوطه برای طراحی انواع لباس هایی از این دست ارائه شده است استفاده می نمایند.

در واقع می توان گفت که این سایز بندی، نسبت به لباس های معمولی کمی متفاوت تر می باشد، به این معنی که اگر در لباس های معمولی که یک مهندس می پوشد اندامی بودن یکی از معیار های زیبایی به شمار می آید در لباس مهندسی، مسئله کاملا معکوس می شود.

به عبارت دیگر در طراحی و تولید انواع لباس های کار مهندسی، از الگو هایی استفاده می کنند که یک یا دو سایز از اندازه معمولی یا واقعی فرد گشاد تر باشد.

علت این امر نیز این است که فرد بتواند آزادی لازم را در حین انجام کار های فنی و مهندسی داشته و بدن او از این لحاظ در تنگنا قرار نگیرد.

قیمت گذاری لباس کار مهندسی

قیمت گذاری لباس کار مهندسی

بسیاری از تولید کنندگان برای قیمت گذاری لباس های کار مهندسی معیار های دقیق و سنجیده ای را به کار می برند.

برخی از این معیار ها شامل موارد زیر می باشد که به اختصار شرح داده می شود: 

  • جنس در نظر گرفته شده برای هر یک از انواع لباس های مهندسی که معمولا از پارچه هایی انتخاب می شوند که استحکام و مقاومت خوبی داشته باشند.
  • سایز بندی هایی که برای این محصول در نظر گرفته شده است.
  • نوع بسته بندی که برای این نوع لباس ها وجود داشته و معمولا به صورت یک جین در نظر گرفته می شوند که در هر جین، تمام سایز بندی های موجود در بازار تعبیه شده است.
  • نوع لباسی که در هر یک از این بسته بندی ها وجود دارد به این معنی که ممکن است لباس به صورت یک دست بلوز و شلوار ست با مدلی خاص بوده یا اینکه به صورت لباس سر هم که بلوز و شلوار به هم متصل هستند باشند.
مهرنوش پورهادی

من در حوزه لباس مشغول به کار هستم

مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *